C1000 sluit haar deuren
VOORHOUT – De kogel is door de kerk: de C1000 sluit haar deuren in week 44, vermoedelijk zaterdag 1 november. De maandenlang durende en hardnekkige geruchten blijken dan toch te kloppen. Een deel van het huidige personeel van de C1000 wordt overgenomen door de Albert Heijn Voorhout, zo bevestigt manager Toon van Duin, en binnen enkele weken na de sluiting van de C1000 zal er een Aldi-filiaal verschijnen aan het Oosthoutplein.Door Joep Derksen
“Inderdaad komt er op deze locatie een Aldi-supermarkt”, zo geeft de heer Vlaardingerbroek, bedrijfsleider van de C1000, aan. Wat het tijdstip van de sluiting betreft, dat is nog niet duidelijk. In de wandelgangen wordt het nodige gezegd, maar het is nog niet duidelijk wanneer een en ander gaat plaatsvinden. Het beste kunt u met het hoofdkantoor in Amersfoort bellen."
Op de afdeling van Corporate Communications van het moederbedrijf van C1000, Schuitema, werkt Rianne de Graaf. Zij vertelt: “Inderdaad sluit de vestiging van de C1000. Begin november is de officiële overdracht en tot aan die tijd blijft de winkel open. Het personeel gaat van rechtswege over naar Aldi, met uitzondering van een aantal mensen. De lokale Albert Heijn in Voorhout heeft zich eenmalig bereid gevonden om de mensen die op functies zitten die niet bij de Aldi ingevuld kunnen worden, over te nemen. Dit zijn met name de vulploegmedewerkers; zo’n 10 tot 15 personen.”
0 Comments:
Een reactie posten
<< Home