LISSE – Waar doorgaans het ene na het andere persbericht de deur uitgegooid wordt door Bloemententoonstelling Keukenhof, houden zowel Walter Jansen als Piet de Vries een volledige mediastilte. Het gevolg is, dat het geruchtencircuit volop draait.
Zo moesten in het verleden al eerder opeenvolgende directeuren vroegtijdig vertrekken bij de Keukenhof. Dit lot is na zeven jaar nu dus ook De Vries beschoren. 'Hij heeft het nog lang volgehouden', zo lacht een ingewijde. Een van de meest hardnekkige geruchten die in de Bollenstreek de ronde doet is, dat het vertrek van De Vries zou samenhangen met verschillen in ideeën over de toekomst van de Keukenhof. Het bestuur zou conservatief ingesteld zijn, terwijl de directie allerlei vooruitstrevende ideeën heeft.
Jansen ontkent dit echter: ‘We zijn niet conservatief. Het is niet zo dat de ideeën van de heer De Vries en het bestuur botsen. Het staat iedereen vrij om zijn eigen conclusies te trekken, maar we onderschrijven niet dat wij conservatief zijn.’ Op de vraag of het ontslag veroorzaakt wordt doordat de mensen niet goed met elkaar kunnen samenwerken, stelt Jansen: ‘Daar geef ik geen commentaar op, dat zult u begrijpen. In goed onderling overleg is dit scheiden van onze wegen de meest verstandige weg.’
0 Comments:
Een reactie posten
<< Home